• 35+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spiegels, CorOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belt, Dennis van denTeamspeler
    Galmo, HugoTeamspeler
    Huizen, Richard vanTeamspeler
    Mathu, JeffreyTeamspeler
    Mustaram, SobarliTeamspeler
    Nijman, RichardTeamspeler
    Ouwerkerk, ArnoldTeamspeler
    Simonis, PaulTeamspeler
    Spiegels, CorTeamspeler
    Spiegels, CorTeamspeler
    Vos, John deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 11:00SV Nieuw Utrecht 35+2 - Maarssen 35+1Sportpark Rijnvliet - Nieuw Utrecht
    5 nov. 11:00Maarssen 35+1 - Graveland 's 35+1Sportpark Daalseweide
    12 nov. 12:00FC Weesp 35+1 - Maarssen 35+1Sportpark Papelaan
    19 nov. 11:00VVU Ardahanspor 35+1 - Maarssen 35+1Sportpark Lunetten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 okt.Maarssen 35+1 - PVC 35+212 - 2
    22 okt.Maarssen 35+1 - Elinkwijk 35+16 - 3
  • Poulestanden 35+1 (0594 Veteranen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen 35+244003142712
    2Nieuw Utrecht SV 35+1440027141312
    3BVV '31 35+1540124101412
    4DCG Rksv 35+13300204169
    5Maarssen 35+143012413119
    6FC Weesp 35+153022211119
    7SDW 35+15302292099
    8Graveland 's 35+15302201559
    9PVC 35+15302211749
    10Elinkwijk 35+152032024-46
    11Abcoude fc 35+152031327-146
    12VVU Ardahanspor 35+141031326-133
    13Nieuw Utrecht SV 35+25104818-103
    14Kockengen 35+15104718-113
    15Nautilus afc 35+15005834-260
    16PVC 35+25005840-320