• 35+2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Have, Roel tenTechnische staf
    Katerberg, AlexTechnische staf
    Lauri, ErikTechnische staf
    Meijer, BasTechnische staf
    Siebe, ReneOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baas, MichelTeamspeler
    Benschop, JohnTeamspeler
    Besamusca, CasTeamspeler
    Bongers, EddieTeamspeler
    Boom, Patrick vanTeamspeler
    Feer, WillemTeamspeler
    Graaf, Ronald deTeamspeler
    Haren, Rick vanTeamspeler
    Have, Roel tenTeamspeler
    Katerberg, AlexTeamspeler
    Keeldar, MarvinTeamspeler
    Kok, BertTeamspeler
    Kok, PaulTeamspeler
    Lauri, ErikTeamspeler
    Meer, Marco van derTeamspeler
    Meijer, BasTeamspeler
    Saekan, AndyTeamspeler
    Siebe, ReneTeamspeler
    Timisela, AndreTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 11:00SV Nieuw Utrecht 35+1 - Maarssen 35+2Sportpark Rijnvliet - Nieuw Utrecht
    5 nov. 11:00Maarssen 35+2 - SV Nieuw Utrecht 35+2Sportpark Daalseweide
    12 nov. 12:00Kockengen 35+1 - Maarssen 35+2Sportpark Niek Hilhorst
    19 nov. 10:30SDW 35+1 - Maarssen 35+2Sportpark Spieringhorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 okt.VVU Ardahanspor 35+1 - Maarssen 35+21 - 9
    22 okt.Maarssen 35+2 - FC Weesp 35+15 - 1
  • Poulestanden 35+2 (0594 Veteranen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen 35+244003142712
    2Nieuw Utrecht SV 35+1440027141312
    3BVV '31 35+1540124101412
    4DCG Rksv 35+13300204169
    5Maarssen 35+143012413119
    6FC Weesp 35+153022211119
    7SDW 35+15302292099
    8Graveland 's 35+15302201559
    9PVC 35+15302211749
    10Elinkwijk 35+152032024-46
    11Abcoude fc 35+152031327-146
    12VVU Ardahanspor 35+141031326-133
    13Nieuw Utrecht SV 35+25104818-103
    14Kockengen 35+15104718-113
    15Nautilus afc 35+15005834-260
    16PVC 35+25005840-320