• JO10-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctieMobiel
    Tijssen, FabianTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieMobiel
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Lodder, DucoTeamspeler
    Lugt, Elvin van derTeamspeler
    Riet, Kai vanTeamspeler
    Ritmeester, BastianTeamspeler
    Vogel, Jack deTeamspeler
    Wiel, Siem van deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:15RODA '23 Rksv JO10-1 - Maarssen JO10-1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    12 mei. 08:45Maarssen JO10-1 - Buitenboys sc. JO10-1Sportpark Daalseweide
    19 mei. 10:00Focus '07 JO10-1 - Maarssen JO10-1Sportpark Parijsch
    26 mei. 09:00Maarssen JO10-1 - Kampong JO10-1Sportpark Daalseweide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De JO10-11090153153827
    2Nieuw West United SV JO10-11190270333727
    3Maarssen JO10-11061340291119
    4SDZ JO10-11061331201119
    5Pancratius Rksv JO10-1106134339419
    6Buitenboys sc. JO10-1106043228418
    7Focus '07 JO10-1104333240-815
    8DCG Rksv JO10-1113264141011
    9PVCV JO10-1113262744-1711
    10Hoogland JO10-1103073556-219
    11Roda '46 JO10-1101092553-283
    12FC Driebergen JO10-11110103768-313

    Poulestanden JO10-1 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diemen sv. JO10-1752037191817
    2Meern De JO10-1743033161715
    3AFC Quick 1890 JO10-1750233191415
    4Sporting Martinus JO10-174121821-313
    5Houten JO10-173132222010
    6VVIJ JO10-17223232308
    7Kampong JO10-172233033-38
    8Buitenboys sc. JO10-172141924-57
    9Focus '07 JO10-172141726-97
    10RODA '23 Rksv JO10-171332128-76
    11Maarssen JO10-171332028-86
    12Waterwijk asc JO10-171151428-144

    Poulestanden JO10-1 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO10-11100141133
    2Zwaluwen Utrecht '11 JO10-11100142123
    3Koninklijke HFC JO10-11100111103
    4VVC fc JO10-11100100103
    5Buitenveldert sc. JO10-111009183
    6AFC Quick 1890 JO10-111008173
    7Volendam (rkav) JO10-111006063
    8IJburg AFC JO10-211006153
    9Meern De JO10-111004133
    10ST Schagen/SRC JO10-111005323
    11Kolping Boys JO10-111004223
    12AFC JO10-211003123
    13SVA JO10-111004313
    14Nieuw West United SV JO10-211003213
    15AS'80 JO10-111002113
    16Zeeburgia avv JO10-110101101
    17DCG Rksv JO10-110101101
    18Fortuna Wormerveer sv JO10-1100134-10
    19Zeeburgia avv JO10-2100123-10
    20BFC JO10-1100112-10
    21Spirit 30 (SC) JO10-1100135-20
    22AFC 34 JO10-1100124-20
    23Maarssen JO10-1100113-20
    24Roda '46 JO10-1100114-30
    25AS'80 JO10-2100116-50
    26ODIN 59 JO10-1100106-60
    27Hoogland JO10-1100118-70
    28Ouderkerk sv. JO10-1100119-80
    29Onze Gezellen JO10-11001111-100
    30Overbos sv. JO10-11001010-100
    31VVIJ JO10-11001214-120
    32Bilt De FC JO10-11001114-130

    Poulestanden JO10-1 (B4325 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen JO10-111006333
    2Breukelen FC JO10-1100136-30

    Poulestanden JO10-1 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen JO10-13300166109
    2DESTO JO10-132017706
    3PVCV JO10-1200247-30
    4Elinkwijk JO10-12002411-70