• 5 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamFunctie
    Coljee, JochemTeammanager
    Purimahuwa, BarryTrainer/coach
    Solinger, Jan WillemTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Coljee, JochemTeamspelerVerdediger
    Deel, Martijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Douma, AldertTeamspelerVerdediger
    Eeden, Bart vanTeamspelerMiddenvelder
    Gouka, RonaldTeamspelerVerdediger
    Hoeksma, LourensTeamspelerMiddenvelder
    Hulshof, SvenTeamspelerDoelverdediger
    Kamp, Ralph v.d.TeamspelerMiddenvelder
    Lieffijn, KoosTeamspelerMiddenvelder
    Purimahuwa, BarryTeamspelerVerdediger
    Rijsingen, Bram vanTeamspelerVerdediger
    Sekeris, RamonTeamspeler
    Solinger, Jan WillemTeamspelerVerdediger
    Tjong-A-Hung, MitchellTeamspelerMiddenvelder
    Wijer, Arnout deTeamspelerAanvaller
    Zelis, DavidTeamspelerAanvaller
    Zuidhof, PieterTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 14:30Maarssen 5 - Domstad Majella 5Sportpark Daalseweide
    31 mei. 19:00Maarssen JO13-1 - NNBSportpark Daalseweide
    6 jun. 19:30Maarssen 1 - Nederlands Politie ElftalSportpark Daalseweide
    16 jun. 10:00Maarssen JO13-1 - Roda '46 JO13-1Sportpark Daalseweide
    16 jun. 11:30Maarssen JO17-1 - NVC JO 17-1Sportpark Daalseweide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Maarssen 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen 518142258322644
    2Domstad Majella 519123455332239
    3Voorwaarts 61996447361133
    4Hercules 61992855411429
    5DHSC 11198562722529
    6Bilt De FC 82082104945426
    7DVSU 4197483948-925
    8VSC 101972103134-323
    9Zwaluwen Utrecht '11 3196492740-1322
    10Delta Sports '95 FC 71944113158-2716
    11Odysseus '91 81822143464-308

    Poulestanden Maarssen 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zaanlandia 2320115786
    2Maarssen 5320113586
    3Opperdoes 332011012-26
    4ZOB 63003216-140