• Bijeenkomsten voor (assistent-)scheidsrechters

  Aan het begin van dit nieuwe voetbalseizoen worden twee avonden georganiseerd, één voor onze scheidsrechters en één voor de assistent-scheidsrechters die iedere week weer langs de lijn staan. Dus inclusief vlaggende spelers, ouders etc.  

  Ik wil jullie dan ook uitnodigen om naar de avonden te komen waar jullie voor nodig zijn. Het mag ook beide avonden natuurlijk. Hoe meer mensen er komen, des te gezelliger het is voor mijn collega van de organisatie REF2REF, die deze beide avonden voor VV Maarssen zal gaan verzorgen. Kijk naar de beide flyers voor de datum en aanvangstijden.

   Ik kan jullie beloven dat het leuke avonden gaan worden waar we een hoop kunnen gaan leren van mijn collega-scheidsrechter Max Broekhuizen (Ref2Ref) en de inbreng van jullie zelf natuurlijk. Wij hopen jullie allen te zien op een of beide avonden.

  Namens de scheidsrechterscommissie,

  Ronald van Overbeek
  Scheidsrechterscoördinator VV Maarssen