• Kerstman verrast JO9-1 in Amersfoort

    Op een koude december-zondagochtend mocht de JO9-1 in Amersfoort aantreden tegen VVZA JO9-1. De laatste wedstrijd voor de winterstop en de jongens hadden er zin in. En wat een verrassing toen daar plots de Kerstman in de kleedkamer verscheen! Zijn toespraak en positieve woorden zorgden ervoor dat onze jongens fel uit de startblokken knalden en bij rust al met een mooie voorsprong de thee opzochten. De Kerstman gaf nog wat extra ho-ho-hootjes, waardoor de jongens opnieuw het net vonden en met een goed gevoel richting Maarssen vertrokken. De broer van de kerstman trakteerde nog op patat, en nu uitrusten totdat we op 13 januari in Eindhoven mogen strijden om een mooie beker. De kerstman kan dan helaas niet meegaan, maar beloofde vanaf de Noordpool mee te kijken. Mooie dagen allemaal!