• UPDATE 02-04-2021: Wijzigingen tijdelijk trainingsschema

    Vanaf komende week (1 maart) mogen gelukkig ook weer spelers van 18 t/m 26 jaar trainen zonder beperkingen. Aangezien de avondklok van kracht blijft, hebben wij het actuele schema moeten wijzigen om alle teams te kunnen laten trainen.

    De trainingen op maandag t/m woensdag zijn NIET gewijzigd. M.i.v. vanaf donderdag 8 april hebben wij geen beschikking meer over veld 10 dus is het schema op donderdag aangepast.

    Als de avondklok wordt opgeheven, keren wij terug naar ons reguliere trainingsschema.

     

     

    TRAININGSSCHEMA M.I.V. 1 MAART 2021
    MAANDAG
    Tijd   Teams
      Veld A B C D
    17.45 - 19.00 uur veld 2 JO10-2 JO10-3 JO10-4 JO10-5
      veld 3 JO9-3 JO9-4 JO9-5 MO11-1
      veld 4 JO8-1 JO8-2 JO9-1 JO9-2
      veld 10        
      veld 11 JO8-3 JO8-4 JO8-5 JO12-4
    19.00 - 20.15 uur veld 2 MO13-1 MO13-2 JO17-1  
      veld 3 MO15-1 MO15-2 MO17-1  
      veld 4 JO15-1 JO15-3    
      veld 10 JO13-3 JO14-3 JO14-4  
      veld 11 JO16-2 JO16-3    
               
    DINSDAG
    Tijd   Teams
      Veld A B C D
    17.45 - 19.00 uur veld 2 JO12-1 JO12-2 JO11-3 JO11-4
      veld 3 JO10-1 JO11-1 JO11-2 JO12-3
      veld 4        
      veld 10        
      veld 11        
    19.00 - 20.15 uur veld 2 JO13-1 JO15-2    
      veld 3 JO13-2 JO13-4    
      veld 4 JO16-1      
      veld 10 JO19-1 JO19-2    
      veld 11 JO14-1 JO14-2    
               
    WOENSDAG
    Tijd   Teams
      Veld A B C D
    17.45 - 19.00 uur veld 2 JO12-4 JO13-3 MO11-1  
      veld 3 JO8-1 JO8-2 JO9-1 JO9-2
      veld 4 JO9-3 JO9-4 JO9-5  
      veld 10 JO10-2 JO10-3 JO10-4 JO10-5
      veld 11 JO8-3 JO8-4 JO8-5  
    19.00 - 20.15 uur veld 2 JO14-3 JO14-4 MO19-1  
      veld 3 JO15-1 JO15-3 JO17-1  
      veld 4 MO15-1 MO15-2 MO17-1  
      veld 10 MO13-1 MO13-2    
      veld 11 JO16-2 JO16-3    
               
    DONDERDAG (wijziging vanaf donderdag 8 april)
    Tijd   Teams
      Veld A B C D
    17.45 - 19.00 uur veld 2 JO10-1 JO12-3 JO11-1 JO11-2
      veld 3 JO12-1 JO12-2 JO11-3 JO11-4
      veld 4        
      veld 11        
      Veld A B C D
    19.00 - 20.15 uur veld 2 JO14-1 JO14-2    
      veld 3 JO16-1      
      veld 4 JO13-1 JO15-2    
      veld 11 JO13-4 JO13-2    
      Veld A B C D
    20.15 - 21.30 uur veld 2 O23 ZA2    
      veld 3 ZA1 ZA1    
      veld 4 ZA3      
      veld 11 JO19-1 JO19-2    
    VRIJDAG
      Veld A B C D
      veld 2        
    17.30 - 18.45 uur veld 3 INTERNE COMPETITIE
      veld 4        
      veld 10        
      veld 11        
    19.00 - 20.15 uur veld 2        
      veld 3        
      veld 4        
      veld 10        
      veld 11