• Maarssen 2

    Op deze pagina treft u alle informatie omtrent het team die u nodig heeft. 

    Staat jouw naam niet in het team?
    I.v.m. met privacywet (AVG) mogen wij zonder toestemming geen namen publiceren zonder toestemming van de speler (of indien de speler onder de 14 is, van de ouders).

    Hoe geef ik VV Maarssen toestemming om mijn naam zichtbaar te maken?
    U kunt dit doen door in de voetbal.nl app hiervoor toestemming te geven. Download de app via de Apple Store of Google Playstore. Na het downloaden dient u zich te registreren in de app (gebruik hiervoor het mailadres waarmee u zich heeft ingeschreven bij VV Maarssen). Na het registreren kunt u inloggen en kunt u toestemming geven in de instellingen (indien u ouder bent ziet u uw kinderen staan bij 'Mijn Kinderen'). Kies hierna op Normaal of Beperkt en de naam van uw kind is binnen 1 uur zichtbaar op de site).

    Komt u er niet uit en heeft u hulp nodig?
    Stuur in dit geval een mail met uw vraag naar secretaris@vvmaarssen.nl

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 14:15WV-HEDW 3 - Maarssen 2Sportpark Middenmeer
    4 jun. 11:15Maarssen 2 - IJFC 2Sportpark Daalseweide
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Maarssen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valleivogels 22417255042853
    2Woudenberg 224156381315051
    3GVVV 224132966382841
    4WV-HEDW 32412485647940
    5Meern De 22413296965438
    6Loosdrecht 22411495855337
    7Odysseus '91 224113104043-336
    8Maarssen 2241031172611133
    9Delta Sports '95 FC 22495104551-632
    10Houten 22494115042831
    11Elinkwijk 22485116268-629
    12CDW 22483133565-3024
    13Renswoude 22443173879-4115
    14IJFC 22442184176-3511
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aydemir, ErdemTeamspeler
    Baas, BastiaanTeamspeler
    Beukers, JordiTeamspeler
    Bouraada, MajidTeamspeler
    Cortet, HamidTeamspeler
    Janioski, HristijanTeamspeler
    Jong, Yordi deTeamspeler
    Joode, Moreno deTeamspeler
    Kok, BeauTeamspeler
    Kwidama, Valetine ArvinTeamspeler
    Las van Bennenkom, LeviTeamspeler
    Miert, Joris vanTeamspeler
    Umut, CemTeamspeler
    Verhaegh, MeesTeamspeler
    Vink, GiulianoTeamspeler
    Wielinga, RonaldTeamspeler
    Zieger, MarcoTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Welink, RickTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WV-HEDW 3

    VS

    Maarssen 2

    28 mei 202214:15 uur
    Sportpark Middenmeer KG3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarssen 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,54

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd