• Maarssen 5 Zaalvoetbal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tongeren, Marco vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Groot, Melvin deTeamspeler
    Karamat Ali, DonovanTeamspeler
    Patist, DennisTeamspeler
    Terpstra, JenteTeamspeler
    Tongeren, Marco vanTeamspeler
    Venus, FransTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Maarssen 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 400000000
    2FC Harmelen 600000000
    3FC Harmelen 700000000
    4Kampong 300000000
    5Kosterman 2000000000
    6Kosterman 1600000000
    7Kosterman 1800000000
    8Maarssen 5 (zaal)00000000
    9Santos FC 200000000
    10Santos FC 100000000
    11ZVVN 77 400000000
    12Zwaluwen Utrecht '11 1200000000