• Maarssen VR1 (zon)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Buck, Dick deOverige stafTeammanager
    Maarseveen, Joshua vanMedische stafFysiotherapeut
    Maarseveen, Tristan vanMedische stafFysiotherapeut
    Meijden, Linda van derTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Baas, Marieke
    Bouwman, Lizzy
    Buis, Cynthia
    Bus, Bibi
    Dijk, Anne van
    Gog, Tanja van
    Grin, Lianne
    Impelen, Sanne van
    Langen, Tessa de
    Plasmeijer, Donja
    Pua, Sarina
    Schat, Nico
    Sluis, Gabrielle van der
    Theteroglou, Nikita
    Vroege, Anne
    Wolters, Nadja
  • Trainingstijden

    DagTijdstipVeld
    woensdag 20.15 tot 21.45 uur veld 3A
    vrijdag 20.15 tot 21.45 uur veld 3A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    16 feb.Trekvogels VR1 - Maarssen VR14 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 13:00DSE VR1 - Maarssen VR1Sportpark Hoge Neerstraat
    8 mrt. 14:00Maarssen VR1 - Bavel VR1Sportpark Daalseweide
    15 mrt. 14:30SC 't Zand VR1 - Maarssen VR1Sportpark Bijstervelden
  • Poulestanden Maarssen VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels VR113110253223133
    2Nooit Gedacht VR11292144192529
    3Maarssen VR11392237181929
    4SC 't Zand VR1137332517824
    5Witkampers VR11272334211323
    6FC Eindhoven AV VR2125522213920
    7ST SV Someren/NWC VR1134182242-2013
    8DSE VR1123361630-1412
    9RKSV Nuenen VR1122371531-169
    10SVO Fortuna'54 VR1121561320-78
    11Buitenveldert sc. VR1121291442-285
    12Bavel VR1120210828-202

    Poulestanden Maarssen VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen VR1330011479
    2Victoria Boys VR132019906
    3VDZ VR1310269-33
    4Eldenia VR2300348-40

    Poulestanden Maarssen VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ter Leede VR11100100103
    2Saestum VR1110012393
    3FC Eindhoven AV VR111009183
    4Be Quick '28 VR111008083
    5Saestum VR211008083
    6Reiger Boys VR111005053
    7DTS '35 Ede VR111005143
    8Nooit Gedacht VR111005233
    9RVVH VR111004133
    10Berkum VR111005323
    11IJFC VR111002023
    12Wartburgia asv VR211002023
    13Eldenia VR111002113
    14RKSV Nuenen VR111002113
    15Oranje Nassau VR111002113
    16S.C. Stiens VR111002113
    17Barendrecht VR111001013
    18FC Berghuizen VR111001013
    19Wartburgia asv VR111001103
    20ACV VR100000000
    21Oranje Nassau VR200000000
    22De Tukkers VR100000000
    23SSS VR110011100
    24AZSV VR1100112-10
    25Heerenveense Boys VR1100112-10
    26Maarssen VR1100112-10
    27RCL VR1100112-10
    28Trekvogels VR1100101-10
    29SC 't Zand VR1100101-10
    30ST Sparta/JVOZ VR1100135-20
    31Bavel VR1100102-20
    32Rijnvogels, fc VR1100102-20
    33ST SV Someren/NWC VR1100125-30
    34Hontenisse VR1100114-30
    35Victoria Boys VR1100115-40
    36Winkel Vr1100105-50
    37FC Eindhoven AV VR2100119-80
    38SEP VR1100108-80
    39Witkampers VR1100108-80
    40Orion VR11001312-90
    41UDI'19/CSU VR11001010-100