• Maarssen VR1 (zon)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Buck, Dick deOverige stafTeammanager
    Maarseveen, Joshua vanMedische stafFysiotherapeut
    Maarseveen, Tristan vanMedische stafFysiotherapeut
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baas, Marieke
    Bouwman, Lizzy
    Buis, Cynthia
    Bus, Bibi
    Dijk, Anne van
    Gog, Tanja van
    Grin, Lianne
    Impelen, Sanne van
    Meijden, Linda van der
    Pua, Sarina
    Roorda, Mirjam
    Schat, Nico
    Sluis, Gabrielle van der
    Theteroglou, Nikita
    Verkruijsse, Marjolein
    Vroege, Anne
    Weert, Lisanne de
    Wolters, Nadja
  • Trainingstijden

    DagTijdstipVeld
    woensdag 20.15 tot 21.45 uur veld 3A
    vrijdag 20.15 tot 21.45 uur veld 3A
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    22 sep.ST SV Someren/NWC VR1 - Maarssen VR12 - 3
    15 sep.Victoria Boys VR1 - Maarssen VR12 - 5
    8 sep.VDZ VR1 - Maarssen VR12 - 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 14:00Maarssen VR1 - Witkampers VR1Sportpark Daalseweide
    6 okt. 14:30Bavel VR1 - Maarssen VR1Sportpark De Roosberg
    13 okt. 14:00Maarssen VR1 - DSE VR1Sportpark Daalseweide
  • Poulestanden Maarssen VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand VR111003123
    2Maarssen VR111003213
    3Witkampers VR111001013
    4FC Eindhoven AV VR210101101
    5RKSV Nuenen VR110101101
    6Buitenveldert sc. VR100000000
    7DSE VR100000000
    8Nooit Gedacht VR100000000
    9Trekvogels VR100000000
    10ST SV Someren/NWC VR1100123-10
    11Bavel VR1100101-10
    12SVO Fortuna'54 VR1100113-20

    Poulestanden Maarssen VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarssen VR1330011479
    2Victoria Boys VR132019906
    3VDZ VR1310269-33
    4Eldenia VR2300348-40