• Onderhoud (gras)velden en trainingen tijdens de zomerperiode

    Vanaf maandag 18 juni aanstaande zal er groot onderhoud verzorgt gaan worden op al onze grasvelden. De onderhoudswerkzaamheden gaan (afhankelijk van de weersomstandigheden) ongeveer 9 weken duren. In deze periode mag er uiteraard geen gebruik gemaakt worden van de velden. Zelfs lopen op de velden is ten strengste verboden (i.v.m. inzaaien).

    Het reguliere trainingsschema zal dan ook per 18 juni vervallen. Er kan dus vanaf deze datum niet meer getraind worden. Er zal binnenkort op onze website een schema worden gepubliceerd omtrent (selectie) trainingen op het kunstgras. 

    Het nieuwe regulier trainingsschema (deze zal ruimschoots vantevoren op onze website te vinden zijn) voor seizoen 2018/2019 gaat in vanaf maandag 26 augustus 2018. We weten dat de periode van trainen tot de 1e bekerwedstrijd kort is, maar aangezien de competitie dit seizoen langer doorloopt hebben we geen andere mogelijkheid.

    Tevens is onze kantine is gesloten vanaf 18 juni t/m 13 augustus.

    Wij wensen iedereen een fijne zomervakatie toe!