• Talenten uitgenodigd voor FC Utrecht en JPN-KNVB

    Dat er ieder jaar weer VV Maarssen-talenten zijn die opvallen bij Betaald Voetbal Organisaties is wel duidelijk.

    De Regionale Talenten Opleiding van FC Utrecht heeft Lucas Soede van JO9-1 uitgenodigd voor een serie trainingen op de woensdagen, onder leiding van trainers van de FC Utrecht Academie.

    Vol trots kunnen we ook melden dat Daan Sprang, Rayhane Bahzizi en Ridge Bredewoud uit JO11-1, Bjorn van Hattem en Sem Schaap van JO15-1 en bij de meisjes Rosanna Laterveer MO15-1 zijn uitgenodigd voor selectiewedstrijden en trainingen voor Jeugdplan Nederland van de KNVB. Sinds jaar en dag organiseert de KNVB het Jeugdplan Nederland (JPN). Het JPN, dat zowel voor jongens als voor meisjes wordt aangeboden, is het podium waar talentvolle voetballers zich kunnen laten zien en mogelijk kunnen doorontwikkelen naar een hoger speelniveau.

    VV Maarssen en je elftal wensen wij jullie allemaal heel veel plezier succes. We hopen dat jullie deze ervaringen meenemen naar jullie elftal.