• VR1 spreekt zich uit tegen schelden met kanker

    Nu VV Maarssen VR1 koploper is geworden in de Hoofdklasse van het vrouwenvoetbal, is het voor het team een goed moment om ook in de media een statement te maken tegen het gebruik van kanker als scheldwoord. VR1 speelt dit seizoen voor KWF Kankerbestrijding.

    De vrouwen van VV Maarssen vinden het belangrijk om vanaf het voetbalveld maatschappelijk actief te zijn. Daarbij willen ze een voorbeeld stellen aan andere voetballers: schelden met kanker kan echt niet. Nu het team koploper is geworden in de Hoofdklasse, is het een goed moment om dit statement kracht bij te zetten en andere teams op te roepen om zich bij dit initiatief aan te sluiten.  
     
    Bij elke gewonnen wedstrijd wordt er door de speelsters van VV Maarssen VR1 een bedrag aan KWF gedoneerd. Ook worden er sponsors ingeschakeld om de dames te steunen in hun actie voor het goede doel. Het team heeft een speciaal spandoek waarop ze hun statement tegen schelden met kanker uitspreken.