• VV Maarssen 1 pijnlijk onderuit tegen hekkensluiter

    Na de prima uitwedstrijd bij SVM was de verwachting voor de Mannen 1 van Maarssen tegen de nummer laatst FC Driebergen hooggespannen. Na 90 minuten bleef VV Maarssen echter met een kater en nul punten achter.

    Op de foto: Pupil van de Week tegen FC Driebergen was Elvin van der Louw (JO10-4).

    Met Jeffrey de Jongh voor de geschorste Sven Eggermont als enige wijziging ten opzichte van de week ervoor, begon Maarssen met vertrouwen aan de thuiswedstrijd. Ook nu startte VV Maarssen zeer aanvallend en Driebergen werd direct teruggedrongen op eigen helft. Dit resulteerde in een aantal grote kansen, maar de voorzetten vanaf de zijkanten waren slordig en schoten van Sven van Vuuren en Zaid el Jaloulli werden gekeerd door de doelman van FC Driebergen. Maarssen had ook nu weer een penalty nodig om aan een voorsprong te komen. Spits Sebas Jansen brak door en werd aangetikt door de doelman; de gegeven strafschop werd benut door Sven van Vuuren. VV Maarssen probeerde direct door te drukken, maar werd steeds slordiger. De scherpte voorin ontbrak maar ook het middenveld en de achterhoede konden niet brengen waar men een week eerder nog zo goed in leek te zijn. Er werd niet kort gedekt en de duels werden steeds makkelijker verloren. FC Driebergen speelde opportunistisch en de goede uittrappen van de keeper waren steeds vaker een prooi voor de twee aanvallers, die dan ook uit twee snelle uitbraken ongehinderd binnen konden schieten. En zo stond opeens de 1-2 ruststand op het bord...

    Met een iets aangepaste speelwijze ging VV Maarssen op zoek naar de gelijkmaker. De gifbeker voor Maarssen was echter nog niet leeg want de eerste de beste voorzet van Driebergen verdween via het hoofd van de lange spits achter doelman Pascal van der Werff (1-3). De opdracht werd daardoor nog moeilijker en Maarssen anticipeerde met drie aanvallende wissels. VV Maarssen kreeg volop kansen via de goed ingevallen Tim Noltes en Ronald Wielinga kwam een grote teen tekort om de bal bij de tweede paal binnen te tikken. Uiteindelijk was het de derde invaller Jordi Kreuger die een mooie aanval knap afrondde (2-3). VV Maarssen ging in de blessuretijd krampachtig op zoek naar de gelijkmaker, maar FC Driebergen sleepte de overwinning binnen.

    VV Maarssen 1 ging voor de derde keer op rij onderuit tegen een laaggeklasseerde ploeg. De goede uitslagen tegen de bovenste ploegen kunnen de pijn van deze nederlagen maar moeilijk verzachten. Maarssen moet komende week aan de bak in de thuiswedstrijd tegen Desto, één van de kanshebbers voor de titel. Om weg te blijven uit het rechter rijtje heeft Maarssen 1 de punten hard nodig...